Kde jste: Hlavní stránka » Venkovní terasy » WPC terasy » WPC Terasová prkna - UPM Profi-deck

WPC Terasová prkna - UPM Profi-deck

Stylový, trvanlivý materiál na WPC terasy vyžadující pouze minimální údržbu, UPM ProFi-Deck je ideálním rešením pro venkovní použití na zahradách, dvorech, terasách, v přístavech a plážových promenádách, stejně tak i pro jiné náročné použití.

UPM ProFi-Deck je zbrusu novým typem kompozitního materiálu terasových prken. Hlavní materiály použité pro výrobu UPM ProFi-Deck jsou speciálně vybraná dřevěná vlákna a čisté polymery, které by jinak byly použity jako vedlejší produkty jiných průmyslových procesů a likvidovány na skládkách či spalovány. UPM ProFi-Deck muže být sám recyklován nebo likvidován s bežným domovním odpadem: neobsahuje žádné škodlivé chemikálie.


Cena terasy UPM ProfiDeck

Prkna 1 350 Kč/m2
Podkladní hranoly 2,5 bm/m2 = 3 x 145 Kč = 435 Kč/m2
I-clip spojky + vrut nerez 4x40 20 ks/m2 á 16 Kč = 320 Kč/m2
Celková cena materiálu na 1 m22 105 Kč
Montáž 500-600 Kč/m2

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH!

Rozměr prken: 28x150x3000/4000/5000 mm

Terasová prkna jsou bez suků či jiných vad. Každý kus je vyroben se stejnou a přesnou rozměrovou tolerancí. S UPM ProFi Deck mužete pracovat pomocí bežných tesařských nástrojů (např. pila, vrtačka a elektrický šroubovák): není potřeba žádné zvláštní vybavení.

Inspirace pro současnou paletu barev byla čerpána z odstínu a barev, které se vyskytují v přírodě: mramorově bílá, žlutobéžová, stříbrozelená, podzimní hnědá, kamenná šedá, sněhově modrá a čerň noční oblohy. UPM ProFi Deck použil nápady od talentovaných designéru a nabízí vám srozumitelné pokyny pro jejich realizaci. Případně si mužete navrhnout svůj vlastní design, který odráží váš individuální styl.

Čerň noční oblohy ŽlutobéžováKamenná šedáMramorověbíláPodzimní hnědáSněhově modráStříbrozelená

Hledáte jiný typ dřevěné terasy?

Cenové nabídky a kalkulace