UŽ TO DĚLÁME NĚJAKÝ PÁTEK

Katalog realizací v PDF

„Každoročně prodáme cca 45 000 metrů čtverečních dřevěných podlah, z toho přibližně polovinu položíme.“

Po našich dřevěných podlahách chodí ti nejlepší čeští sportovci (Pavel Nedvěd, Tomáš Berdych), umělci ( Anna Geislerová, Jitka Čvančarová, Lucié Bílá) i těžké váhy našeho byznisu. V posledních letech úspěšně díky vlastní výrobě realizujeme i rekonstrukce velkých historických objektů, vždy řádově 2-3 tisíce m2. Např: Zámecký resort Sobotín, zámek Žinkovy, V letošním roce zámek v Písečném a objekt v Thunovské ulici. Ale nejdůležitější zákazníci pro nás jste vy, vaše byty a rodinné domy. Víme, co prodáváme, protože značnou část našich produktů sami vyrábíme. Export 70 % naší celkové výroby do zemí EU je tím nejlepším důkazem kvality.

„Každoročně prodáme cca 45 000 metrů čtverečních dřevěných podlah, z toho přibližně polovinu položíme.“

Kontaktovat

Vzhledem k vlastní výrobě pro nás nejsou Vaše atypické požadavky nijak limitující. Snažíme se držet krok se světovými trendy, stejně jako nezapomínáme na konzervativní zákazníky dávající přednost klasickým dřevinám. Kromě běžných formátů máme na skladě také extra rozměry dubových prken v šířkách až 40 cm a nadstandartních délkách a i v exotických dřevinách (americký ořech, teak, wenge, merbau) nabízíme široký výběr za přijatelné ceny.

Výběr podlahy nemusí být složitý!

Naznačte nám své představy a zbytek nechte na nás.

  • iconProfesionální návrh a poradenství
  • iconDoprava po celé ČR do 3 dnů
  • iconVlastní výroba většiny nabízených podlah
  • iconVlastní vzorkovna v Praze 4
  • iconMontáž se zárukou 5 let na práci po celé ČR
  • iconDůraz na ekologičnost podlah

Nebojte se za námi přijít nápadem, který jste někde viděli nebo s myšlenkou, kterou máte jen ve své hlavě. Různé barvy, povrchové úpravy, rozměry, postarší vzhled nebo extra odolné povrchy pro nás nejsou překážkou.

Ve čtvercovém designu nabízíme moderní i klasické vzory. Pokud zvolíte zaoblení hran u jednotlivých lamel nebo po obvodu, vzory jsou pak opticky výrazné a dávají vyniknout kráse a struktuře dřeva. U kolekce Old style v kombinaci s různými povrchovými úpravami (kartáčování, patinování, ruční hoblování atd.) budete mít pod nohama opravdu "starou" dobrou podlahu. Hledáte-li něco zvláštního, zkuste mozaikové plovoucí podlahy v různých vzorech a kombinacích, lamelové parkety nebo vykartáčovaná selská prkna v mnoha dřevinách. Zamýšlíte podlahové vytápění? Zaměřte se na kolekci slimline/modernline nebo naši novinku - stromečkový francouzský vzor.

Vyrobíme tu pravou podlahu i pro vás!
Ozveme se vám do 48 hodin.