Kde jste: Hlavní stránka » Dřevěné podlahy » Dřevěné parkety mozaikové

Dřevěné parkety mozaikové

Objevte s námi kouzlo léty prověřených dřevěných podlah a vyberte si ze široké nabídky klasických i moderních vzorů mozaikových parket. Vyrábíme a prodáváme dvě jedinečné řady dvouvrstvých a třívrstvých dubových parket, klasickou řadu Classic & Old style collection nebo moderní řadu Square & line collection.

Využijte i novou webovou prezentaci kde uvidíte nejlepší realizace, technické parametry i spoustu dalších informací.  www.empiri-exclusive.com 

Máte-li své vlastní představy, jak by měla vypadat dřevěná podlaha, máte možnost navrhnout si svůj vlastní vzor, který vám rádi zrealizujeme. Díky systému ručního sesazování dubových parket není realizace individuálních vzorů nijak složitá.


Špičkové dřevěné parkety Empiri

Mozaikové dřevěné parkety vyrábíme v deseti základních variantách dřeviny, dále také ve formátech podle velikosti skládaných vzorů (39, 50, 78 a 100 cm) nebo výšky nášlapné lamely (4, 5, nebo 8 mm) - jednovrstvé, dvouvrstvé a třívrstvé parkety. Kromě širokého výběru vzorů dřevin a variability formátu parket, oceníte také vysokou odolnost díky voděvzdorné březové překližce a finální povrchové úpravě voskovými oleji BIOFA.

Dřevěné parkety jsou ideální pro podlahové topení

Nejde o teorii, ale fakt, který dokládají stovky spokojených zákazníků, pro které jsme dřevěné parkety instalovali na podlahové topení. Předpokladem je kvalitní vysušení dřeva, precizní konstrukce a použití materiálu s vysokou odolností proti změnám teploty a vlhkosti. Velké formáty parket je pak nutné lepit trvale elastickým lepidlem bez vody a rozpouštědel. Pro pokládku na podlahové topení nabízíme dřevěné parkety o konstrukční síle 13 nebo 16 mm.

Kvalitu parket dokládají realizované projekty

Na našich masivních dubových parketách tančí filmové hvězdy v hlavním sále hotelu Pupp v Karlových Varech, podlaha z dřevěných parket o rozloze 800 m2 se nachází v Knihovně Jiřího Mahena v Brně, dřevěné parkety jsme pokládali také na zámcích Hluboká nad Vltavou, Holešov, Borovany a další. Dřevěné podlahy Empiri najdete i v zahraničí. Například v Rakousku na zámečku Mistelbach jsme realizovali podlahu z dřevěných parket - vzor složený z 16 desek o velikosti obrazců 4 m2.

Broušení parket

Výhodou dřevěných parket je možost jejich renovace. Broušení parket znamená nový vzhled opotřebovaného povrchu, který vaší podlaze vrátí lesk a odolnost. Nejde o nikterak složitou činnost, tedy v případě, že ji provádí vyškolený profesionál. Budete-li své parkety renovovat broušením, obraťte se na nás - rádi vám poradíme a broušení provedeme.

Potřebujete poradit?

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem k dřevěným, vinylovým či dobovým podlahám. Rádi vám poradíme, případně doporučíme nejlepší řešení pro váš interiér.

Nezaujaly vás dřevěné mozaikové parkety? Podívejte se na naši kompletní nabídku dřevěných podlah. Případně zavítejte do sekce vinylové podlahy, kde najdete moderní podlahové krytiny, které jsou aktuálním trendem. Pokud již dřevěnou podlahu vlastníte a přemýšlíte pouze o její renovaci, nabízíme také službu broušení parket.

Cena dubových parket

Ceník dubových parket je přímo u jednotlivých kolekcí - Classic and Old Style Collection a Square and Line Collection.

 

Cenové nabídky a kalkulace