Kde jste: Hlavní stránka » Venkovní terasy

Venkovní terasy

 • Vážení zákazníci,
 • Z tropických dřevin pro venkovní terasy preferujeme Garapu, u zákazníků nejoblíbenější žlutohnědou dřevinu s hladkými póry jako např. Ipe nebo TeakGarapa také výrazně méně třískuje v porovnání s např. dřevinou Bangkirai nebo Massaranduba. Vzhledem ke stabilitě držíme skladem délky až 610 cm. Už 10 let prodáváme cca 5 000 m2 ročně - špičková kvalita. 

 • Nabízíme také Sibiřský modřín ,doporučujeme materiál v hladkém provedení, jemná drážka na měkké dřevině zvyšuje riziko odlupování třísek.

 • Sortiment a kvalita

  Jako u každého výrobku je i zde důležité mít dobrého dodavatele materiálu a kvalitní řemeslníky na montáž. A to není úplně obvyklé. Dnes např. u sibiřského modřínu každý Kolja nebo Sergej přiveze kamion prken a myslí si, že se kvůli nižší ceně o 20 Kč/m2 posadíme na zadek. Neposadíme. Pro nás je důležitější kvalita, správný sortiment, oddělení krajového a středového dřeva, vlhkost, kvalita opracování atd. Proto už mnoho let sázíme na německou důkladnost a kvalituhttps://cz.holz-henkel.com/

  U nás nenajdete vždy nejnižší cenu, i když zákazníci jsou mnohdy překvapeni. Zaručujeme vám ale nízkou až dobrou cenu a nejvyšší kvalitu.  

  Tropické dřeviny -prodáváme pouze průmyslově dosoušené (KD) hranoly i prkna. Kvalita FAS 10% = AB Sortiment s dotříděním Nejvyšší dostupná kvalita na trhu, po zpracování je ještě zboží tříděno na požadovanou pohledovou stranu, a vyřazeny vady vzniklé při zpracování, např. prohoblování, třísky atd. Krátké strany musí být ošetřeny voskem. Drobné zdravé suky a trhlinky  jsou akceptovány. Netřídí se na barevnou rozdílnost, 10% množství může odpovídat následujícímu nižšímu sortimentu. U krajů počítejte s nutností zaříznutí, proto doporučujeme u požadovaného množství počítat s prořezem 10-15% s ohledem na optimální délky.  

  Sibiřský modřín- KVALITA VEH TOP  - německá kvalita bez kompromisů, min. 60 % kvalita A , max. 40 % kvalita B , to je zcela opačný poměr než u konkurenčních nabídek, kdy kvalita AB znamená 30% A kvality a 70% kvality B  . Prodáváme opravdu pouze  sibiřský modřín z oblasti Krasnojarska, opracování a třídění se dělá v Německu . zde najdete kvalitativní ukazatele a zde najdete certifikát kvality 

 • Všechny dřeviny lze  montovat na skrytý spoj přímo na vruty bez klipů - u našeho systému je výhodou  snadná montáž,  a možnost demontáže jednotlivých prken (čištění, výměna poškozených prken atd.) Podívejte se na video s naší prací ,tímto způsobem jsme montovali např. restauraci Marina Ristorante v Praze - terasa 450 m2 barmský teak. Možnost zapůjčení montážní sady. Vzhledem k tomu, že se u  skrytého spoje používají vždy tenčí vruty, doporučujeme  kratší prkna v délkách max. do 305 cm a zhuštění podkladních hranolů na maximální osovou rozteč 40 cm. Žádný clip nemá pevnost jako při montáži s viditelnými vruty 6x50 mm. Proto vždy počítejte s větším rizikem praskání clipů a tenkých vrutů. 

Cenové nabídky a kalkulace