Kde jste: Hlavní stránka » Dřevěné podlahy » Třívrstvé dřevěné podlahy

Třívrstvé dřevěné podlahy

řez

Top produkty v kategorii třívrstvých dřevěných podlah

 Nabídka třívrstvých dřevěných podlah

 

Prohlédněte si celý sortiment podlah kliknutím na jejich náhledy

Kvalita třívrstvých dřevěných podlah

Třívrstvé dřevěné podlahy jsou v posledních letech absolutní jedničkou u našich zákazníků. Třívrstvá konstrukce dřevěné podlahy je ideální pro podlahové topení. Je to tím, že třívrstvý sendvič je daleko stabilnější než celomasivní prkna.

Proto zejména v zimním období nedochází při změnách teploty a vlhkosti k tvorbě spár. Mnoho zákazníků volí materiál s fází (tj. sraženou hranou po obvodu prken). Tím jsou jednotlivá prkna dřevěné podlahy od sebe opticky oddělena a každý jednotlivý kus dřeva vynikne v celé své kráse. Pro luxusnější pocit a lepší tlumení kročejového efektu doporučujeme tato prkna celoplošně lepit.

Konstrukce třívrstvé dřevěné podlahy

Detail konstrukce 
1. 2 x tvrdý voskový olej nebo 3 x lak střední až vyšší zátěž
2. 4 mm nášlapná vrstva ušlechtilé dřeviny
3. Středová laťovka Smrk nebo na přání Březová překližka
4. 2 mm dřevěná protitažná vrstva                       
 

Kromě dubu, kde je nabídka opravdu bezkonkurenční, nabízíme v atraktivních cenách dalších 14 dřevin.

Vyberte si americký ořech, třešeň, iroko, merbau, doussie, wenge, javor, heveu atd. Velmi oblíbené jsou cenově zvýhodněné kratší formáty v délce 122 cm a šířce 14,5 cm.

Třívrstvá dřevěná podlaha z Dubu

Právě v této kategorii nabízíme bezkonkurenční ceny dřevěných podlah a sortiment v šířkách 12 až 19 cm, nezapomeňte si prohlédnout i velké formáty v šířce 24, 26, 30 nebo 35 cm.

Nejkvalitnější dubová prkna pro dřevěné podlahy

Naše dubová prkna jsou z evropského nebo amerického dubu, který v porovnání s asijským dubem vyniká svou tvrdostí i strukturou (roste v tvrdších klimatických podmínkách). 

Sortiment rustikal je u nás bez běle, pouze se suky. Proto není žíhaný jako zebra, ale pěkně „dubový". Podívejte se na cenově výhodné formáty v délce 110 cm!!!

Přidejme u dubu ještě něco navíc:

a) Povrchová úprava dřevěné podlahy - vysokozátěžový voskový olej na uretanové bázi nanášený strojově při výrobě, používáme oleje Biofa a Osmo.
b) Kartáčování, ruční hoblování, katrování - odstraněním měkkého dřeva výrazně stoupne tvrdost vaší podlahy.
c) Kouřový dub - tříslovina obsažená v dubu reaguje při styku s plynným roztokem amoniaku a způsobí tmavohnědé teplé zabarvení.
d) Decapé - jemně kartáčovaný povrch je napuštěný bílým olejem, který vnikne do narušených pórů a zaschne. Poté se povrch jemně přebrousí a napustí přírodním olejem. Výsledkem je světlý dub s decentně zvýrazněnou bílou strukturou dřeva, opravdová lahůdka.
e) Pokud si nevyberete z výše uvedených nabídek (přírodní, tmavý nebo bílý odstín) s hotovou povrchovou úpravou na skladě, máme v záloze dalších 16 barevných variant.

Hledáte jiný typ podlahy?

Cenové nabídky a kalkulace