Kde jste: Hlavní stránka » Dřevěné podlahy » Klasický "stromeček" a francouzský vzor, podlahy od českého výrobce.

Klasický "stromeček" a francouzský vzor

Objevte s námi kouzlo léty prověřených dřevěných podlah a vyberte si z klasické pokládky do stromečku nebo zvolte originální francouzský vzor, které interiéru vdechnou nezapomenutelnou atmosféru. Vyrábíme a prodáváme dvě jedinečné řady dvouvrstvých a třívrstvých dubových parket

Dřevěné parkety jsou ideální pro podlahové topení

Nejde o teorii, ale fakt, který dokládají stovky spokojených zákazníků, pro které jsme dřevěné parkety instalovali na podlahové topení. Předpokladem je kvalitní vysušení dřeva, precizní konstrukce a použití materiálu s vysokou odolností proti změnám teploty a vlhkosti. Velké formáty parket je pak nutné lepit trvale elastickým lepidlem bez vody a rozpouštědel. Pro pokládku na podlahové topení nabízíme vrstvené dřevěné parkety o konstrukční síle 10; 12  nebo 15 mm.

Prohlédněte si celý sortiment podlah kliknutím na jejich náhledy

Broušení parket

Výhodou dřevěných parket je možost jejich renovaceBroušení parket znamená nový vzhled opotřebovaného povrchu, který vaší podlaze vrátí lesk a odolnost. Nejde o nikterak složitou činnost, tedy v případě, že ji provádí vyškolený profesionál. Budete-li své parkety renovovat broušením, obraťte se na nás - rádi vám poradíme a broušení provedeme.

Potřebujete poradit?

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem k dřevěným, vinylovým či dobovým podlahámRádi vám poradíme, případně doporučíme nejlepší řešení pro váš interiér.

Nezaujaly vás dřevěné parkety? Podívejte se na naši kompletní nabídku dřevěných podlah. Případně zavítejte do sekce vinylové podlahy, kde najdete moderní podlahové krytiny, které jsou aktuálním trendem. Pokud již dřevěnou podlahu vlastníte a přemýšlíte pouze o její renovaci, nabízíme také službu broušení parket.

Cenové nabídky a kalkulace