Kde jste: Hlavní stránka » Dřevěné podlahy » Dřevěné parkety mozaikové » Classic & Old style collection

Classic & Old style collection

řez

Nejoblíbenější vzory: 

 Nabídka mozaikových dřevěných podlah

Prohlédněte si celý sortiment podlah kliknutím na jejich náhledy

I Vy jste už někdy měli tento vyjímečný pocit. To by bylo něco pro mě! Vyberte si ze široké nabídky klasických i moderních vzorů mozaikových dřevěných parket. Mozaikové parkety vyrábíme v 10 dřevinách. Nemůžete se rozhodnout? Řiďte se výhradně vlastním vkusem. Jasné geometrické formy kazetových parket, kreativita a odvaha kombinovat určují linii dnešního moderního bydlení. Jak vidíte, tyto dřevěné parkety nepatří jen do historických objektů. Nabízíme mozaikové dřevěné parkety v úplně nových moderních i klasických vzorech a dřevinách i v provedení Moderline. Ale zejména s novou konstrukcí, kvalitní vodovzdornou březovou překližkou. Vzhledem k technologii výroby parket oceníte špičkovou kvalitu formátu a také finální povrchovou úpravu vysokozátěžovými voskovými oleji BIOFA. Pokud s nevyberete z naší nabídky dřevěných parket, navrhněte si vlastní vzor. Díky ručnímu sesazování kazetových mozaik jsme schopni Váš návrh zrealizovat.

Na našich parketách tančí filmové hvězdy v hlavním sále hotelu Pupp v Karlových Varech, 800 m2 se nachází v Knihovně Jiřího Mahena v Brně, další realizace na zámcích Hluboká nad Vltavou, Holešov, Borovany a jiné.

Mozaikové dřevěné parkety ve Formátu 39 a 50 cm

Kazetové parkety vyrábíme ve dvou formátech, u obou variant máme nabídku grandiózních skládaných vzorů o velikosti 78 a 100 cm. Třešničkou na dortu jsou různé intarzie nebo čtverce v provedení Oldstyle nebo Moderline. Na zakázku vyrobíme libovolný vzor. V Rakousku na zámečku Mistelbach jsme realizovali vzor složený ze 16 desek o velikosti jednotlivých obrazců 4 m2!

Výšku nášlapné lamely Parket můžete zvolit 4, 5 nebo 8 mm.

Podlahové topení - žádný problém pro mozaikové dřevěné parkety

Ne teorie, ale stovky spokojených zákazníků jsou důkazem vhodnosti parket a podlahových kazet EMPIRI na podlahové topení. Předpokladem je kvalitní vysušení dřeva, precizní konstrukce a použití materiálu s vysokou odolností proti změnám teploty a vlhkosti. Velké formáty je vhodné lepit trvale elatickým lepidlem bez vody a rozpouštědel. Ne všechny dřeviny jsou vhodné na podlahové topení, proto Vám rádi poradíme. Pro pokládku na podlahové topení nabízíme konstrukce o síle 13 nebo 16 mm.

Hledáte jiný typ podlahy?

Cenové nabídky a kalkulace