Kde jste: Hlavní stránka » Galerie dobrých cen

Galerie dobrých cen

Známe to všichni, stavba či rekonstrukce se chýlí ke konci, „kačky" docházejí a my se nechceme vzdát vysněného nábytku, dveří nebo podlahy. Trochu Vám to ulehčíme.

Galerie je seřazena vzestupně od nejnižších cen. Začínáme multistripem, který designem připomíná průmyslovou mozaiku, přes parketové vzory se dostanete k cenově výhodným formátům třívrstvých a dvouvrstvých prken i masivu.

Dobrá cena pro nás není synonymem pro nejlevnější cenu. V této fotogalerii naleznete nejen podlahy v cenové relaci okolo 600 Kč/m2. Dobrá cena je například i 980 Kč/m2 za masivní dubové prkno nebo 1250 Kč/m2 za prkno v americkém ořechu či teaku.

Pokud se Vám ceny budou zdát oproti konkurenci až podezřele nízké, přijďte se přesvědčit na vlastní oči o kvalitě. Na skladě máme 15 000 m2. Podlahy z nejlidnatější země světa nedovážíme!

Náš tip: Pokud „krvácíte" dopřejte si dražší podlahy v hlavním obytném prostoru, do ostatních pokojů zvolte cenově dostupnější varianty. Budeme pro Vás mít v nabídce vždy několik produktů v cenové relaci 590 - 690 Kč/m2. Hodně oblíbený u zákazníků je např. moderní design MULTISTRIP ve velice příznivých cenových relacích.

Prohlédněte si i naši nabídku doprodeje skladových zásob. Zde nabízíme různé varianty podlah, které již nemáme v běžné nabídce například kvůli změně formátu, přechodu na jiný druh click systému, zbytky z různých sérií vyráběných na zakázku atd.

 


Cenové nabídky a kalkulace